Peutergroep Abcoude: Ministek
Broekzijdselaan 46D
tel. 0294 – 22 41 22
KMN Kind & Co heeft in Regio Utrecht en omstreken verschillende peutergroepen. Onze peutergroepen zijn heerlijke plekken voor kinderen van 2,5 tot 4 jaar oud. Kinderen krijgen professionele, liefdevolle zorg en aandacht en leren hoe zij samen kunnen spelen, ontdekken en ook rekening houden met elkaar.
Hieronder staat een overzicht per plaats:
Abcoude, Boskoop, Breukelen, Bunnik, Den Dolder, Diemen, Gouda, Harmelen, Houten, Huis ter Heide, Kockengen, Kortenhoef, Linschoten, Maarn, Maarssen, Mijdrecht, Montfoort, Nieuwegein, Nieuwerbrug, Odijk, Oudewater, Reeuwijk, Schalkwijk, Schoonhoven, Tienhoven, Utrecht, Veenendaal, Vinkeveen, Weesp, Werkhoven, Wijk bij Duurstede, Wilnis, Woerden, Zegveld, Zeist
Broekzijdselaan 46D
tel. 0294 – 22 41 22
Populierenhof 2
0172 – 25 12 22
Jac. P. Thijssestraat 30
Tel. 06 – 150 77 740
Schepersweg 6d
0346 – 26 24 66
Camminghalaan 27F
030 – 656 32 19
Schroder vd Kolklaan 1
Jan Bertsstraat 54
tel. 06 – 148 711 68
Schelpenhoek 170
Tel. 06 – 541 192 48
Ouderkerkerlaan 24-26
Tel. 020 – 218 40 50
Aalberseplein 6
tel. 0182 – 44 11 77 / 0182 – 44 11 71
Coniferensingel 20
tel. 0182 – 44 11 52
Brittenburg 50
tel. 0182 – 44 11 66
Geerpolderweg 32
tel. 0182 – 44 10 08
Burgemeester Reigerstraat 37
tel. nnb
Spieringstraat 18
tel. nnb
Willem Alexanderlaan 4
0348 – 44 29 88
Schoollaan 6
Ridderborch 143
tel. 06 – 21 342 170
Bronmos 2
tel. 030 – 760 05 23
Glazeniersgilde 18
tel. 030 – 760 00 61 / 06 – 213 156 08
Eggeveld 4
tel. 030 – 636 06 62
Galerijmuur 51
tel. 06 – 464 512 43
Loerikseweg 11A
tel. 06 – 373 185 16
Plantagepolder 1
tel. 06 – 293 288 86
Horigenland 50
tel. 030 200 61 60
Tappersgilde 22
tel. 030 – 200 61 76
Torenmuur 1
tel. 030 – 634 39 43
Bloesemtuin 17 A
tel. 06 – 408 319 94
Prins Alexanderweg 1A
Driestammenweg 2
0346 – 24 07 75
Oudergaarde 5
035 – 3030960
Laan van Rapijnen 28
0348 – 76 00 21
Buurtsteeg 11
0343 – 44 36 90
Bloemstede 4
0346 – 56 85 92
Zwanenkamp 1302
0346 – 56 84 75
Duivenkamp 549
0346 – 56 83 52
Fazantenkamp 157-158
0346 – 56 79 60
Troelstrastraat 58
0346 – 56 73 75
Troelstrastraat 58
0346 – 55 01 63
Baljuwsstraat 5
0297 – 25 44 42
Eendracht 2
0297 – 28 47 41
Parelduiker 13
030 – 603 64 40
Frederik van Eedenhove 24
030 – 630 02 34
Uddelerschans 15
030 – 606 10 83
Bendienlaan 27-29
030 – 630 40 96
Mendes da Costalaan 132
030 – 600 04 10
Kersegaarde 17-19
030 – 630 17 34
Heemraadweide 1-3
030 – 603 29 29
Lohengrinhof 11-13/15-17
030 – 603 26 19
Fort Vreeswijk 1
030 – 601 84 08
Dasseweide 1
030 – 76 00 367
Lupinestraat 17
030 – 606 59 58
Molengaarde 15
tel. volgt
Rijneiland 4
030 – 656 44 39
Van Veenendaalstraat 1
0348-566570
Nieuwstraat 9-11
tel nnb
De Cope 28
tel nnb
Drielingschouw 1
0182 – 44 10 64
Lagedijk 17A
tel. 030 – 760 53 85
Doelenplein 26
tel. –
Ds. Ulferslaan 25
0346 – 28 15 32
Van Bijnkershoeklaan 282
06 – 154 437 84
Notebomenlaan 137
3582 KJ Utrecht
Klik hier voor alle Spelenderwijs locaties van Kind & Co en SAMEN Kinderopvang.
Tuinderslaantje 1-5
tel: 0297 303319
Papelaan 122 B
0294 – 41 31 15
De Curtis 7d
0343 – 55 19 41
Hordenweg 7
0343 – 76 00 07
Notengaard 17-19
0343 – 59 42 30
Marktschipper 2
06 – 868 709 09
Alpenstraat 3
0348 – 76 00 04
Gouden Regenstraat 2a
0348 – 41 83 81
Paardebloemwiede 38-39
0348 – 42 38 67
Tournoysveld 96
0348 – 41 39 25
Stromenlaan 132
0348 – 40 71 71
Utrechtsestraatweg 50a
0348 – 76 00 33
Kallameer 2
0348 – 41 21 83
Irisstraat 2
06 – 830 782 54
Nieuwstraat 9
0348 – 69 07 28
Graaf Lodewijklaan 1
030 – 76 04 282