Buitenschoolse opvang Odijk: Het Palet | Kind & Co

Buitenschoolse opvang Odijk: Het Palet

  1. Podium met DJ tafel voor fantasierijke activiteiten

    Dit zorgt voor veel plezier.

  2. Gevestigd in Brede School Palet

    Naast scholen is hierin ook PG Grutje gevestigd.

  3. Gunstige ligging t.o.v. winkels en snelweg

    De BSO is gevestigd in het dorp Odijk, vlakbij de A12.

  4. Live betrokken via app en website

    Op deze locatie kunt u live betrokken blijven bij de belevenissen van uw kind via het Kind & Co ouderportaal.

Waar ligt buitenschoolse opvang (BSO) Het Palet?

BSO Het Palet ligt in een rustige nieuwbouwwijk in Odijk en is gevestigd in Brede School Het Palet. Brede School Het Palet beschikt over een grote buitenspeelruimte en is goed bereikbaar met fiets en auto.

Wat biedt BSO Het Palet?

BSO Het Palet bestaat uit twee groepen, één voor kinderen tot 7 jaar en één voor kinderen van 7 jaar en ouder. De ruimtes zijn gescheiden door een schuifmuur. De ruimtes zijn gezellig ingericht met divers speelmateriaal speciaal gericht op deze leeftijdsgroepen. Ook zijn er buitenterreinen met uitdagende speeltoestellen en is naast het complex een speelbos waar de kinderen heerlijk kunnen spelen. Knutselen, sporten, kleuren, uitrusten, toneelspelen: het kan allemaal bij BSO Het Palet. In de vakanties wordt gewerkt met verschillende themaweken.

Voorschoolse opvang (VSO) 

VSO Het Palet biedt voorschoolse opvang aan van maandag t/m vrijdag van 7:30 tot 8:30 uur. De pedagogisch medewerker brengt de kinderen naar school en zorgt dat de overdracht aan de leerkracht goed verloopt.

Scholen

De kinderen van de Vonk, Beurthonk en De Bongerd kunnen op BSO Het Palet terecht.

DIT ZEGGEN OUDERS

OVER ONS

Wilt u een kijkje komen nemen op onze locatie? U bent van harte welkom! Neem contact op voor het maken van een afspraak.

Neem contact met mij op

    Door de gegevens in te vullen, verleent u ons toestemming om de door u verstrekte gegevens te verwerken. In onze Privacy Verklaring staat beschreven hoe we omgaan met gegevens.

    Adres

    Rijneiland 4
    3984 MA Odijk
    Tel. 030 – 656 43 49
    LRK 132848752

    Maandag
    14:30 tot 18:30 uur
    Dinsdag
    14:30 tot 18:30 uur
    Woensdag
    11:30 tot 18:30 uur
    Donderdag
    14:30 tot 18:30 uur
    Vrijdag
    12:00 tot 18:30 uur

    Tijdens schoolvakanties geopend van 7:30 tot 18:30 uur. Sluitingsdagen: alle erkende feestdagen.

    Gerda Bonouvrié – Spee
    clustermanager
    tel. 06 - 102 645 53
    g.bonouvrie@kindenco.nl
    Jamie Broer
    senior pedagogisch medewerker
    tel. 06 - 826 793 05
    j.broer@kindenco.nl
    Rhonda Koopman
    senior pedagogisch medewerker
    tel. 06 - 463 672 13
    r.koopman@kindenco.nl