Voor- en vroegschoolse educatie (VVE) is onderwijs voor peuters en kleuters met een taalachterstand. Hiermee kunnen kinderen op een speelse manier hun taalachterstand inhalen. Zo kunnen zij een goede start maken op de basisschool.
Peutergroep Diemen: Peuterboot

- VVE-gecertificeerd
- Uk & Puk
Kind & Co werkt met het totaalprogramma Uk & Puk. Uk & Puk stimuleert de brede ontwikkeling van baby’s, dreumesen en peuters door actief spel. Lees meer
Peutergroep Peuterboot is voor kinderen van 2 tot 4 jaar oud. Op de peutergroep worden de lichamelijke, emotionele en sociale vaardigheden van uw peuter op een natuurlijke, speelse manier gestimuleerd. Kinderen leren met elkaar omgaan, lekker met elkaar te spelen, maar ook de eerste beginselen van taal en rekenen. Er wordt gewerkt met de Uk & Puk methode. De pedagogisch medewerkers geven ieder kind zo veel mogelijk de ruimte om zich op hun eigen manier te ontwikkelen.
OVER ONS
Ik ben erg tevreden over de opvang van Kind & Co. Ik haal altijd een vrolijk kind op. Voor mij staat kinderopvang van Kind & Co symbool voor professionaliteit en zorgzaamheid.
Wilt u een kijkje komen nemen op onze locatie? U bent van harte welkom! Neem contact op voor het maken van een afspraak.
Pedagogisch beleid
De vier basisdoelen en speerpunten van ons pedagogisch handelen.
Pedagogisch werkplan
Uitwerking van het pedagogisch beleid op locatieniveau.
GGD inspectierapport
Elke locatie wordt jaarlijks bezocht door een GGD-inspecteur.
Oudercommissie
Ouders hebben het volste recht om mee te denken en te praten.
Neem contact met mij op
Adres
Schelpenhoek 170
1112 DM Diemen
Tel. 06 – 541 192 48
LKR 645583054
Maandag
08:30 – 12:30 uur
Dinsdag
08:30 – 12:30 uur
Woensdag
08:30 – 12:30 uur
Donderdag
08:30 – 12:30 uur
13:00 – 15:00 uur
Vrijdag
08:30 – 12:30 uur
Tijdens schoolvakanties gesloten.