De ouders kunnen voor de kinderen warme maaltijden inkopen, aan het einde van de dag wordt dan in huiselijke kring gegeten.
Buitenschoolse opvang Loenen: Sport Loenen

- Mogelijkheid tot warme maaltijden
- Lopend of fietsend naar de BSO
Lekker in beweging, dat is het motto van Sport Loenen! Daarom worden de kinderen na schooltijd wandelend of met de fiets opgehaald om naar de BSO te gaan.
- Veel buitensporttijd met veel afwisselende sporten
Van levend Stratego, hockey of handbal tot slagbal, volleybal en diverse estafettespellen. Bij BSO Sport Loenen doen we steeds weer iets anders. Naast de vaste activiteiten worden er door het jaar heen ook diverse workshops gegeven, zoals Zumba, rugby, frisbee en yoga.
- Haal- en brengmogelijkheid naar sportclubs op sportpark de Heul
Omdat de BSO zicht bevindt op sportpark De Heul is er de mogelijkheid om kinderen te brengen en te halen bij sportclubs op het terrein.
- Kinderparticipatie zit verweven in het dagritme
Activiteiten, ideeën en uitvoering komen veel voort uit de gesprekken met de kinderen. Dagelijks is er ruimte voor kinderparticipatie. Kinderen worden hier heel blij van en is een groot onderdeel in de tocht naar zelfstandig worden.
- Live betrokken via app en website
Op deze locatie kunt u live betrokken blijven bij de belevenissen van uw kind via het Kind & Co ouderportaal.
Waar ligt buitenschoolse opvang (BSO) Sport Loenen?
BSO Sport Loenen is gevestigd in een ruimte van voetbalvereniging SV De Vecht in Loenen.
Wat biedt BSO Sport Loenen?
Vrijheid, ruimte en uitdaging! Hier bieden we een leuke combinatie van BSO-tijd en buitensporttijd. Iedere dag wordt er sport en spel aangeboden op de BSO. Daarnaast is er ruimte voor eigen inbreng en hebben de kinderen een grote stem in wat zij het leukst vinden om te doen. Van levend Stratego, hockey of handbal tot slagbal, volleybal en diverse estafettespellen. Bij BSO Sport Loenen doen we steeds weer iets anders. Naast de vaste activiteiten worden er door het jaar heen ook diverse workshops gegeven, zoals Zumba, mountainbiken, rugby, frisbee en yoga.
De kinderen mogen zelf kiezen of zij meedoen aan de activiteiten, ze kunnen ook kiezen voor binnen relaxen of een spelletje. De ruimte van BSO Sport Loenen is ingericht met verschillende speel- en activiteitenhoeken, zoals een ruimte om creatief te zijn, spelletjes te doen of lekker te lezen in een Donald Duck. Uniek in de BSO-ruimte is een grote keuken waar we regelmatig met de kinderen de meest uiteenlopende hapjes maken, zoals gezonde bananenpannenkoeken of heerlijke smoothies. De ene keer eten de kinderen dit in elkaars gezelschap op, maar soms worden ook de ouders uitgenodigd om mee te proeven.
Scholen
De kinderen van Ludgerusschool, Montessorischool Loenersloot, ’t Podium, OBS Graaf Floris en CSV Ridderhof Vreeland kunnen op BSO Sport Loenen terecht.
OVER ONS
Ik ben erg tevreden over de opvang van Kind & Co. Ik haal altijd een vrolijk kind op. Voor mij staat kinderopvang van Kind & Co symbool voor professionaliteit en zorgzaamheid.
Wilt u een kijkje komen nemen op onze locatie? U bent van harte welkom! Neem contact op voor het maken van een afspraak.
Pedagogisch beleid
De vier basisdoelen en speerpunten van ons pedagogisch handelen.
Pedagogisch werkplan
Uitwerking van het pedagogisch beleid op locatieniveau.
GGD inspectierapport
Elke locatie wordt jaarlijks bezocht door een GGD-inspecteur.
Oudercommissie
Ouders hebben het volste recht om mee te denken en te praten.
Neem contact met mij op
Adres
Rijksstraatweg 178
3632 AJ Loenen a/d Vecht
Tel. 06 – 29079732
LRK 150669999
Maandag
13:45 tot 18:30 uur
Dinsdag
13:45 tot 18:30 uur
Donderdag
13:45 tot 18:30
In de schoolvakanties worden de kinderen van BSO Sport Loenen opgevangen op BSO Knoest. Tijdens schoolvakanties geopend van 7:30 tot 18:30 uur. Sluitingsdagen: alle erkende feestdagen.